Villanyszerelő kollégát keresek

Rajna Lajos Egyéni vállalkozó
Törökszentmiklós
Bruttó 1 300 Ft - 1 500 Ft / óra
2020. 01. 09.

Dinamikusan fejlődő vállalkozás szakképzett villanyszerelő kollégát keres épületek, csarnokok, közintézmények erős és gyenge áramú kivitelezéséhez. Januári kezdéssel!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy elektronikai szakképesítés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízható, tisztességes
  • Csapatjátékos
  • Felelősségteljes

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett, biztos munkahely.
  • Korrekt feltételek, jó hangulat, családias légkör
  • Garantált elszámolás
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Mobil telefon használat
  • Kedvezményes pihenési lehetőség
  • Éves bónusz
  • Továbbképzési lehetőség

Jelentkezés, további információ 0620/935 8630 telefonon.

Feladatok

  • Karbantartó villanyszerelői feladatok ellátása erősáramú hálózaton, villamos berendezéseken.
  • Kapcsoló szekrények szerelése, elosztódobozok, kapcsolók, kismegszakítók javítása, rendszeres ellenőrzése, meghibásodott részek cseréje.
  • Erősáramú- és épületinformatikai vezetékhálózat kiépítése, szerelése tervrajzok alapján.
  • Épületvillamossági berendezések, fogyasztók bekötése a villamos hálózatba.
  • Lámpák, világítási berendezések javítása, izzók, világítótestek folyamatos ellenőrzése és cseréje, kiállítóterekben, közönségforgalmi területeken, irodákban.
  • Érintésvédelmi, szabványossági felülvizsgálatokban való segédkezés, valamint javítás

Elvárások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános