Betanított munkakörben álláslehetőség Dunavarsányban

Munkavégzés helye: Dunavarsány
Fizetés: Bruttó 1210 - 0 / óra
2019. 01. 14. 10:38

Dunavarsányi partnerünkhöz keresünk munkatársakat folyamatos megszakítás nélküli munkarendbe (3 nap 12 órás délelőttös (06-18h-ig) műszakot 3 nap pihenő, majd 3 nap 12 órás (18-06h-ig) éjszakás műszakot szintén 3 nap pihenő követ.

Partnerünk diesel autók kipufogójához gyárt kerámia alapú részecskeszűrőt.

Feladatok:

  • Gyártósori operátori, betanított feladatok elvégzése
  • Egyszerűbb gépek kezelése
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Amit kínálunk:

  • Díjmentes buszjáratok
  • Díjmentes szállás
  • Fizetéselőleg
  • Béren kívüli juttatások
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése