Gyártás, termelés

Operátor munkalehetőség törökszentmiklósi gépgyártó vállalatnál két műszakban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökszentmiklós
2018. 04. 27. 15:23

Törökszentmiklósi gépgyártó vállalat fémipari végzettséggel vagy tapasztalattal állást hirdet 2 műszakba operátor munkakörbe.

Feladatok:

  • A gyártási programba tervezett gépek készre szerelése.
  • Megbízások alapján a pótrészek (részegységek) összeszerelése.
  • A munkaterület tisztán tartása.
  • A mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése.

Bérezés:

  • 178 000 Ft bruttó alapbér
  • 15%műszakpótlék
  • 150-200 % túlórapótlék
  • 20 000 Ft Cafeteria
  • prémium

Céges buszjáratok az alábbi településekről:

  • Szolnok, Szajol
  • Mezőtúr, Kétpó
  • Kuncsorba, Örményes
  • Fegyvernek, Szapárfalu, Surjány
  • Kisújszállás, Kenderes
  • Túrkeve
  • Cibakháza, Homok, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő
  • Tiszapüspöki

Érdeklődni lehet: 0630 928 9385 (8-16 óra között vagy sms-ben)