Betanított, fizikai munka

Textilmegmunkáló munkakörbe keresünk kollégákat Törökszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökszentmiklós
2017. 07. 14. 13:49

A Lindström Kft. törökszentmiklósi üzemébe keres könnyű fizikai munkára textilmegmunkáló munkatársat.

• Feladatok: beérkező szennyes kezelése, ruhák mosása, hajtogatása, előkészítése kiszállításra.

• Elvárások: precíz munkavégzés, varrásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

• Jelentkezés: Kérjük küldje el önéletrajzát a nikolett.koval@lindstromgroup.com e-mail címre,
vagy adja le személyesen Törökszentmiklós, Dózsa Gy. u. 60 szám alatt.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése